• Informacje praktyczne dla Wystawców

Informacje praktyczne dla Wystawców

Miejsce targów: Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej, Biblioteka Techniczna, ul. Piotrowo 2, 60-965 Poznań

Godziny otwarcia Targów:

  • 07.03.2018 (środa) dla Zwiedzających 9.00 – 15.00, dla Wystawców 7.00 – 16.30
  • 08.03.2018 (czwartek) dla Zwiedzających 9.00 – 15.00, dla Wystawców 7.00 – 16.30

Montaż i demontaż ekspozycji:

  • Montaż stoisk może być wykonany w dniu poprzedzającym udział wystawcy w godzinach od 15:00 – 18:00 oraz w dniach Targów od godziny 7:00.
  • Zdanie stoiska należy wykonać najpóźniej do godziny 18:00 ostatniego dnia udziału w Targach.

Na terenie Targów możliwa jest dystrybucja artykułów spożywczych i napojów wyłącznie fabrycznie zapakowanych.

Parking dla Wystawców: na terenie Kampusu Politechniki Poznańskiej zostały zarezerwowane dla Państwa miejsca parkingowe. Na odpowiednie miejsce kierować będą Państwa pracownicy firmy ochroniarskiej. Proszę o umieszczenie w widocznym miejscu „KARTY PARKINGOWEJ”.  Karta wysyłana zostanie na adres kontaktowy wskazany w Zamówieniu.

Rejestracja dla Wystawców odbywać się będzie w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej, od godziny 7.00. Otrzymacie Państwo Pakiet Wystawcy: identyfikatory, vouchery na jedzenie, Katalog XXII Targów Pracy, protokoły zdawczo-odbiorcze.

Catering dla Wystawców: Organizator zapewnia vouchery na obiad dla osób reprezentujących Wystawcę, w ilości określonej zgodnie z Zamówieniem Wystawcy.

Catering będzie serwowany w Bibliotece Technicznej, s. 51. Zapraszamy Państw do korzystania z nieograniczonego dostępu do kawy, herbaty, napojów, w godzinach przedpołudniowych serwowane będą kanapki oraz ciasto. Od godziny 12.30 zapraszamy Państwa na obiad. Szczegółowa godzina obiadu wskazana będzie na bilecie.

Sieć WiFi: Z menu karty bezprzewodowej proszę wybrać sieć: PUT-events-WiFi. Otworzyć dowolną przeglądarkę i wpisać http://www.put.poznan.pl, gdy pojawi się okno logowania proszę wpisać identyfikator.